preloader
Wie we zijn

Wie we zijn

Wij zijn een team van strategische denkers, designers, developers, digitale marketeers, copywriter en project managers. Gepassioneerd ondersteunen wij je in het behalen van je digitale doelstellingen. We houden van bits en dat-waren-nog-eens-tijden hits. Structuren, grids en programmatie op het lijf geschreven of net grensverleggend. Puntjes op de i. Code- en mensentaal. Klare taal. 
Alexander Van de Steene

Alexander Van de Steene

Interactive Developer
Karen De Bock

Karen De Bock

Account Manager
karen@codedor.be
+32 496 55 19 79
Lars Van Poucke

Lars Van Poucke

Front-end & UI/UX Developer
Michiel Bosman

Michiel Bosman

Interactive Developer
michiel@codedor.be
+32 499 61 00 81
Bas Mahieu

Bas Mahieu

Webdesigner
Carol Tijtgat

Carol Tijtgat

Project Manager
Charlotte Van Maele

Charlotte Van Maele

Project Manager
Elias De Vos

Elias De Vos

Interactive Developer
elias@codedor.be
+32 472 64 62 48
Laurens D'Hondt

Laurens D'Hondt

Front-end & UI/UX Developer
laurens@codedor.be
+32 498 11 14 69
Jona Suys

Jona Suys

Online Marketeer
Hannes Vermeire

Hannes Vermeire

Interactive Developer
Aaike Geusens

Aaike Geusens

Technisch-administratief Bediende
aaike@codedor.be
+32 (0)9 329 49 38
Jos Vanden Abeele

Jos Vanden Abeele

Project Manager
Justien Van Zele

Justien Van Zele

Online Marketeer
Sam Van Royen

Sam Van Royen

Webdesigner
sam@codedor.be
+32 9 329 49 38
Falk Van der Meirsch

Falk Van der Meirsch

Project Manager
Dieter Casier

Dieter Casier

Front-end & UI/UX Developer
Katrien Meermans

Katrien Meermans

Copywriter
katrien@codedor.be
+32 9 329 49 38
Renée Bultynck

Renée Bultynck

Front-end & UI/UX Developer
renee@codedor.be
+32 474 35 87 74
Frank Guthorel

Frank Guthorel

Managing Director & Consultant
frank@codedor.be
+32 495 10 57 76
Mourad De Clerck

Mourad De Clerck

Freelance Sysadmin
Ewaut Van Gerrewey

Ewaut Van Gerrewey

Account Manager
ewaut@codedor.be
+32 472 90 14 49
Laura De Mey

Laura De Mey

Online Marketeer
Guy Steels

Guy Steels

Interactive Developer
guy@codedor.be
+32 497 49 85 48
Evelyne Rogge

Evelyne Rogge

Office Manager
evelyne@codedor.be
+32 9 329 49 38
Jyrki De Neve

Jyrki De Neve

Interactive Developer
Kjell Keisse

Kjell Keisse

Interactive Developer
Contacteer ons